Наказ №80

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

 Н А К А З

 01.09.2011 м. Київ                                                 № 80

 

 

Про вдосконалення роботи  з ліцензування

господарської  діяльності, пов’язаної із

створенням об’єктів архітектури

 

Відповідно до пункту 4 Порядку ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 № 1396 «Про ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури» та з метою вдосконалення роботи Держархбудінспекції України та її територіальних органів з ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури,

 Наказую:

 

1. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим:

1.1. здійснювати розгляд матеріалів та виносити рішення щодо видачі ліцензій на здійснення господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури (далі – ліцензія), видачі дубліката ліцензії або переліку видів робіт, видачі копії ліцензії на відокремлені структурні підрозділи, внесення змін до переліку робіт, наведених у додатку до діючої ліцензії, переоформлення чи анулювання ліцензії суб’єктам господарювання, зареєстрованим в Автономній Республіці Крим;

1.2. здійснювати приймання документів від суб’єктів господарської діяльності, які зареєстровані у м. Севастополі і мають намір отримати ліцензію чи внести зміни до переліку робіт, наведених у додатку до діючої ліцензії, та виносити відповідні рішення.

2. Управлінню організаційно-кадрової роботи та інформаційно-аналітичного забезпечення (Петренко В.К.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному сайті Держархбудінспекції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Бушовського О.М.

  

Голова                                                                                  О.В. Рибак

Компания «Юрекс Групп» - это команда высоко-квалифицированных специалистов и экспертов, в построении и сопровождении строительного бизнеса в Украине.  Зная специфику рынка строительных услуг, мы как никто лучше сможем помочь Вам в создании Вашего прибыльного бизнеса с минимальными затратами и главное в соответствии со всеми законодательными нормами Украины.

Контакты